KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15243098

nr 1524 3098

A Rudberg. Signerad, daterad 39, fiskare. Olja på duk, 32x45 cm, yttermått inklusive ram: 40x53 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 27 februari 2023
kl 20:29:39